• Townsend Power posted an update 8 months, 4 weeks ago

  Zaburzenia erekcji Prawie wszyscy mężczyźni doświadczają jakiejś formy zaburzeń erekcji (ed) w ciągu ich życia. Staje się bardziej powszechny z wiekiem. Ostre lub sporadyczne zaburzenia erekcji są często niewielkim problemem. Wielu mężczyzn doświadczy tego w pewnym momencie swojego życia i często samo to rozwiązuje.

  Jednak przewlekła ed jest złożonym problemem. Może mieć wiele różnych przyczyn. Niektóre przyczyny są psychologiczne. Większość przyczyn ma charakter fizyczny i może obejmować układ nerwowy, naczynia krwionośne i hormony. Na szczęście większość fizycznych przyczyn zaburzeń erekcji można leczyć, choć niekoniecznie kremami z zaburzeniami wzwodu.
  Dowiedz się więcej: Jakie są przyczyny zaburzeń erekcji?
  O kremach z zaburzeniami erekcji Chociaż wiele leków zostało zatwierdzonych przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA) do leczenia zaburzeń erekcji, FDA nie zatwierdziła jeszcze kremu leczniczego do leczenia tego schorzenia. Wręcz przeciwnie, FDA wydała nawet ostrzeżenie o możliwym ryzyku związanym z korzystaniem z niektórych produktów, które twierdzą, że leczą ed. Być może słyszałeś o Vitaros lub kremach, które mogą zawierać L-argininę stosowaną w leczeniu zaburzeń erekcji.
  Vitaros Przez ostatnią dekadę firmy farmaceutyczne testowały i opracowywały miejscowe kremy zawierające lek alprostadil. Markowy lek Vitaros to kremowa formuła alprostadilu. Jest zatwierdzony w Kanadzie i Europie, ale nie został jeszcze zatwierdzony przez FDA. Jednak inne formy alprostadilu są obecnie dostępne w Stanach Zjednoczonych do leczenia zaburzeń erekcji, w tym roztwór do wstrzykiwań i czopek prącia.
  L-arginina Niektóre dostępne bez recepty kremy, które obiecują leczyć zaburzenia erekcji, zawierają L-argininę. L-arginina jest aminokwasem występującym naturalnie w organizmie. Jedną z jego funkcji jest rozszerzenie naczyń krwionośnych, co oznacza, że ​​pomaga zwiększyć przepływ krwi. Jednak żadne wyniki badań nie potwierdzają skuteczności kremów L-argininowych.
  Poznaj fakty: L-arginina i leczenie zaburzeń erekcji
  FDA i inne ostrzeżenia FDA ostrzega mężczyzn przed zakupem niektórych suplementów i kremów, które obiecują leczyć zaburzenia erekcji. Większość tych produktów nie zawiera składników. Te nieujawnione składniki mogą powodować poważne działania niepożądane lub wchodzić w interakcje z innymi przyjmowanymi lekami. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem któregokolwiek z tych dostępnych bez recepty lub online leków na zaburzenia erekcji, najpierw porozmawiaj ze swoim lekarzem, aby upewnić się, że są one dla Ciebie bezpieczne.
  Leki na zaburzenia erekcji mogą powodować poważne działania niepożądane, w tym długotrwałe erekcje i niskie ciśnienie krwi (niedociśnienie). Nie są powszechne, ale mogą wymagać pomocy medycznej. Z tego powodu należy porozmawiać z lekarzem przed zastosowaniem więcej niż jednego leczenia. Powinieneś łączyć leczenie ed dopiero po uzyskaniu zgody lekarza.
  Porozmawiaj z lekarzem Jeśli masz problemy z osiągnięciem lub utrzymaniem erekcji, lepiej umów się na wizytę u lekarza, zamiast szukać rozwiązania na własną rękę. Twój lekarz może pomóc zdiagnozować przyczynę zaburzeń erekcji i zasugerować leczenie ukierunkowane na podstawowy problem. Leczenie zaburzeń erekcji jest bardzo skuteczne u większości mężczyzn. Im szybciej uzyskasz odpowiednie leczenie, tym szybciej będziesz mógł złagodzić problemy z erekcją. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj o lekach na receptę stosowanych w leczeniu zaburzeń erekcji.